(0) (0)

SEPETİNİZDE 0 ADET ÜRÜN BULUNUYOR.

GENEL TOPLAM :

0 (850) 303 0 997

Hakkımızda1. Kimiz?

Netrum.net Hosting Ticaret Limited Şirketi adına tescilli, amacı firmanın İnternet Hizmetlerini web üzerinden son kullanıcılara sunmak olan bilgilendirme, müşteri destek, ve satış hizmetlerini içeren web portalidir.IBS Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi ile ilgili bilgilere firmanın resmi web sitesi üzerinden erişebilirsiniz (www.ibsbilisim.com.tr).

Vizyonumuz;

Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Misyonumuz;

Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.

Politikamız;

Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

1- Sunduğumuz Çözümler Nelerdir?

Barındırma Hizmeti;

Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan kayıt işlemlerini, Linux web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini Windows Hosting ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri;

İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.